זכית בהצעה חד פעמית!

בתוקף עד שהטיימר מגיע ל0 (כולל ארגז מתנות מפלצתי בחינם)

countdown
00Hours00Minutes00Seconds
תענה על שאלה פסיכולוגית סודית אחת והביטחון העצמי שלך לעולם לא יירד למטה או יהיה מושפע מדעות של אחרים

'פורמולת 3 הצעדים להעלים את כל מה שתוקע אותך במהירות ובקלות של נקישת אצבע אחת, להתעורר עם אישיות סוחפת שגברים מכבדים ונשים מעריצות ולהביע את עצמך בחופשיות בכל סיטואציה, מול כל אחד ואחת, בלי להיות מושפע בכלל מדעות של אחרים!

החיים שלי לא תמיד היו פשוטים.
במשך שנים נאבקתי עם משהו בלתי מוסבר שמנע ממני מלהתקדם בחיים. 

פחדתי מהצל של עצמי, 
לא היו לי חברים, 
הייתי שחיף ובחורות לא הסתכלו עליי. 

כריזמה? חה. הצחקתם אותי!
כריזמה הייתה מושג עמום ומעורפל שהיה רחוק ממני שנות אור

בואו נתקדם כמה שנים קדימה - לעכשיו.

שנת 2022 ו -

👈 אין אף אחד שיכול לערער אותי
👈 אני מסתכל במראה ואני אוהב את איך שאני נראה
👈 אני בטוח בעצמי
👈 הפסקתי לדפוק חשבון למה שאחרים יחשבו על מה אגיד או מה אעשה
👈 אני מביע את עצמי בחופשיות ומצליח להשיג מה שאני רוצה
כל הדברים האלה

מאפשרים לי לחיות ברמת חיים שאחרים רק יכולים לדמיין❗

⚫ אני טס מתי שאני רוצה לאן שאני רוצה
⚫ אין לי בוס על הראש
⚫ ביום אחד אני מרוויח מה שרוב האנשים לא מרוויחים בחודש שלם ❗
⚫ אני חי בדירת פאר ששומטת לסתות לכל מי שרק נכנס אליה

ודווקא מהמקום הנמוך שאני הייתי בו
אני יודע שכן אפשרי לעשות מהפך בחיים
כן אפשר להפוך לגרסה הכי טובה של עצמנו

❌ וזה בכלל לא משנה איך הבן אדם נראה, איך הוא מתנהג ומה הוא או הסביבה חושבים עליו❌
זו עובדה! אם אני יכול, כולם יכולים❗

אז מה איפשר לי לעשות את המהפך הזה בעצמי?
מה איפשר לי להפוך מאדם נטול כריזמה שבקושי מצליח לשכנע את הקופאית בסופר לעשות לו חשבון -
להפוך לאדם עם אישיות כובשת, עם אנרגיה מהפנטת שגורמת לכל אחד לעשות כל מה שאני רוצה❓

את הסודות שאיפשרו לי להגיע למצב הזה ולחיות את אורח החיים המדהים הזה
אני חושף בסמינר מטורף שיתקיים החודש!

👈 סמינר משנה חיים בהנחייתי שנקרא "מגנט של הצלחה"

תירשם עכשיו לשיטה
ובנוסף תגלה גם:
✔️ מהו באמת הכיוון הנכון ביותר בשבילך עכשיו כדי שתקום בבוקר עם משמעות תשוקה ושמחה כשאתה על מסלול חדש שמרגש אותך לחיות אותו

✔️ איך לחיות ביום יום עם ביטחון עצמי שלא תלוי ברגשות שלך ועם חופש מוחלט להביע את עצמך בקלות עם כל אחת ואחד שאתה פוגש בלי לעצור את עצמך, בלי להרגיש שיש בינך לבין אחרים 'איזשהו מחסום' או צורך להיות אחרת ממה שאתה באותו הרגע.

✔️ מה הם הצעדים הפשוטים ביותר שיפתחו אצלך אישיות אסרטיבית, החלטית ודומיננטית בלי "לטחון מים אצל פסיכולוגים", בלי להתמודד עם כל פחד ופחד שלכם בנפרד עד שיוצאת לכם הנשמה ולא... זהו לא עוד "פתרון שמרגיש טוב לכמה ימים... ואז הכל חוזר לשגרה".

✔️ איך להביע את האני האמיתי שלך בקלות וללא מאמץ כדי שתצליח למשוך אליך באופן מגנטי אנשים מדהימים שרוצים לבלות את זמנם דווקא איתך (ממש ליצור אישיות מגנטית ומרתקת).

✔️ איך לחיות חיים שאתה אוהב לחיות

✔️ איך להכיר אנשים בקלות ולהיות בן אדם שאחרים רוצים להיות לידו

✔️ איך להיות עם שלווה, שקט פנימי ורוגע עכשיו ולתמיד, גם אם כרגע חסר לך כסף או זוגיות

✔️ איך אנשים מצליחים קמים כל בוקר עם שמחת חיים, אנרגיה והתלהבות

✔️ איך להתגבר לחלוטין על כל פחד שיש לך, גם אם ניסית כל פתרון אפשרי שקיים בשוק עד עכשיו (כשאני רושם להתגבר אני מתכוון שבכל פעם שאתה תרגיש את הפחד הזה, הוא לא יזיז לך את הביצה ואתה תהיה מסוגל לפעול למרות שאתה תרגיש אותו)

✔️ איך להתחיל או להמשיך עם הרעיון העסקי שלך בלי לוותר כשנהייה קשה וכשהספקות אוכלות אותך

✔️ איך להיות בן אדם יותר כריזמטי ועם יותר סקס אפיל (הרבה מאוד אנשים מהעבודה שלך ומהחיים שלך יגידו לך שמשהו השתנה בך ונהייה יותר זוהר)

✔️ איך באמת להפסיק לחלוטין להתייחס למה אחרים חושבים עליך (אנחנו קוראים לזה SOCIAL FREEDOM)

✔️ איך לגשת לכל בחורה שאתה רואה ברחוב בפחות מ10 שניה אחת, גם אם אין לך מה להגיד לה.. ולעשות את זה בקלות ובלי צורך לשכנע או לדבר עם עצמך אפילו לשנייה אחת (זה לא יזיז לך מה 
היא או אחרים לידה יחשבו עליך)

✔️ איך לפעול תמיד גם אם אין לך מוטיבציה

✔️ איך לקום כל בוקר בזמן שאתה מחליט, גם אם אתה גמור מעייפות בתחילת כל בוקר וגם אם אתה קורא לעצמך 'לא איש של בוקר'

✔️ איך להיות בן אדם שאנשים סומכים עליך בקלות ובמהירות

✔️ איך להיות בן אדם חברותי שיודע לעניין אחרים בלי להתאמץ בכלל

✔️ איך אנשים מצליחים מקבלים החלטה, מציבים מטרות ומשיגים כל אחת מהן, באסרטיביות ובביטחון מלא בעצמם

✔️ איך להאמין בעצמך ולהיות עם ביטחון עצמי מלא בעצמך

✔️ מהי הצורה האפקטיבית לסדר את היום שלך כדי שיהיה לך יום פרודקטיבי, מהנה, כיפי, אפקטיבי ובו זמנית... עם הרגשה של ספונטניות.

✔️ איך להיות עם משמעת עצמית אפקטיבית בלי שזה ירגיש שאתה קשה יותר מדי עם עצמך או שאתה צריך 100% שליטה בעצמך (לא באמת עובד לנסות לשלוט בעצמך ב100%)

✔️ איך לאהוב את עצמך, כבר עכשיו, כמו שאהבת את עצמך כשהיית תינוק (בלי קשר לנסיבות שלך או לתוצאות שאתה מקבל ממערכות היחסים שלך)

✔️ איך ליצור אהבה וחיבור עם אבא ואמא, גם אם הם עשו לך משהו בלתי נסלח (וגם אם הם לא בחיים)

✔️ איך להקיף את עצמך בסביבה של ווינרים ואנשים שבאמת אוהבים אותך ורוצים בשבילך את הטוב ביותר (ואיפה באמת מוצאים אותם, מהר)

✔️ איך להתמיד בכל דבר שאתה עושה ולעולם לא להפסיק באמצע (מאוד טוב לאימונים, דיאטות ופתיחת עסק)

✔️ איך להתמודד עם דחיות מאנשים בקלות בלי שבכלל תרגיש שדחו אותך (טוב לבעלי עסקים שחוששים מלהתקשר ללקוחות ולהציע להם מוצרים וטוב לגברים ונשים שרוצים לפעמים להתחיל עם המין השני אבל נמנעים מכך בגלל פחד מדחייה)

✔️ מהי השיטה המהירה, הקלה והפשוטה ביותר להעלים לחלוטין פחד קהל (עובד תוך 1.5 דקות, ואני לא מגזים, ראיתי את זה עובד על 200+ איש, גברים ונשים, שונים לחלוטין אחד מהשני בגיל, במקצוע ומקום מגורים בארץ)

✔️ וזו באמת... רק ההתחלה...
✔️ כן חיים! תרשום אותי לסמינר 'מגנט של הצלחה' ותראה לי איך...
✔️ איך לתכנת את המח שלי מחדש בתוך רגעים ספורים כדי להעלים פחדים, אירועים מהעבר והרגלים רעים שמפריעים לי לחיות היום כמו שהייתי רוצה לחיות.

✔️ אישיות מגנטית - איך להביע את האני האמיתי שלי בקלות וללא מאמץ ולהצליח למשוך אליי באופן מגנטי אנשים מדהימים שרוצים לבלות את זמנם דווקא איתי (ממש ליצור אישיות מגנטית ומרתקת). 

✔️ להעתיק ממך את 'סוד מציאת הזוגיות' הלא ידוע והלא שגרתי שיאתר בשבילי במהירות זוגיות מדהימה עם אהבה אמיתית ותראה לי את הכלים האפקטיביים ביותר לגרום לזוגיות שלי להחזיק מעמד לאורך זמן.

✔️ להשתמש בקלות בשיטה המוכחת שלך לפתח ביטחון עצמי שלא תלוי במצבי הרוח שלי, לחיות עם אומץ והתמדה בלי לוותר בכל פעם כשנהייה קשה לי ולגלות מהו הכיוון חיים האמיתי שלי שייתן לי משמעות וסיפוק להגשים אותו ומה הם הצעדים הספציפיים שאני צריך לקחת כדי להגשים אותו בהתלהבות ובהנאה.

✔️ חופש ביטוי אינסופי - אשתמש בטכניקת האותנטיות שלך ואלמד איך לבטא את עצמי בחופשיות ובקלילות עם אחרים, בלי להיות תקוע בתוך הראש שלי ובלי לחשוב 'מה להגיד' כשאני בשיחות עם אחרים. יותר מזה, אדע איך לעשות זאת בטבעיות בכל סיטואציה אפשרית ועם כל אחד, בלי לחשוב מה אחרים יחשבו עליי (אחת ולתמיד ולכל החיים).

✔️ איך תרגיל אחד פשוט 'יסיר' לי מהתת מודע, בקלות וללא מאמץ אמונות מגבילות, פחדים משתקים ומחשבות שליליות שתוקעים אותי היום.

✔️ איך להעלים הרגלים רעים שתוקעים אותי בחיים שלי כמו: דחיינות, ביישנות, חוסר אותנטיות, הפחד להיכשל, הסחות דעת, לרצות אחרים, להיות נשלט על ידי הרגשות שלי או מצבי הרוח שלי, לחשוב מה אחרים חושבים עליי, חוסר התמדה ומשמעת עצמית נמוכה.

תחשוב על זה: יש לך רק עשור להיות בגיל 20-30

תחשוב על זה: "השנים הכי יפות שלך הם עכשיו.

עכשיו זה הזמן שלך להשקיע בעצמך, 
עכשיו זה הזמן שלך להקים את האימפריה האישית שלך, 

עכשיו זה הזמן שלך ליצור לעצמך חיי חברה מדהימים ולהנות מחוויות מדהימות ביחד עכשיו זה הזמן שלך ליצור לעצמך זוגיות שתשים לך חיוך ענק על הפנים בכל פעם שאתה קם בבוקר. ה

שנים הכי יפות שלך הם עכשיו, 
אז קח צעד קדימה, 
תלחץ על הכפתור האדום ותן לעצמך את המתנה הזו. 

אלפי גברים ונשים אחרים עשו את זה והיום הם כל כך שמחים ומרוצים שהם העיזו ושמו את הידיים שלהם על שיטת האימון המדהימה, המוכחת והחדשנית 'מגנט של הצלחה' - תעשה את זה עכשיו ואתה תהיה בהלם איך אתה ממש הופך להיות מגנט של הצלחה


תמונה ממחזור 37, שנת 2019
תמונה ממחזור 17, שנת 2018
תמונה ממחזור 35, שנת 2019
גלה מה משתתפים מרוצים אומרים על חיים כהן סבן ועל שיטת ההצלחה המדהימה הזו

רועי, יועץ שיווק ויזם

בן 33. יועץ שיווק. ועברתי המון סדנאות מכל הסוגים שיש בארץ. ואני אסכם את מגנט של הצלחה במשפט אחד = לא רואה ממטר שום דבר שעשיתי עד עכשיו.  העלים לי את הפחד קהל שלי, השמיד לי את הדאגה התמידית שהייתה לי של 'מה אחרים יגידו עליי' ואני יכול להגיד שבזכות חיים כהן הכנסתי 500,000 שח בפחות מחצי שנה. כל אחד שמכיר אותי לא מפסיק להגיד לי כמה הכריזמה ויכולת הביטוי שלי התהפכו ב180 מעלות! 

יוסי, יזם ונהג אגד לשעבר

השיטות של חיים נתנו לי אומץ לעזוב עבודה של 40 שנה, לצאת משגרת חיים משעממת ושוחקת ולפתוח לעצמי אימפריה קטנה משלי שיצרה לי חופש, שליטה על הזמן שלי, הכנסות של 5 ספרת בחודש ויכולת לתת לילדות שלי את מה שתמיד רציתי – יוסי, בעל חברה להתקנת דלתות.

אמיליה, מאמנת חיים

"איפה אתחיל... אני יודעת להתמיד בכל דבר שחשוב לי... ברור לי חד משמעית מהו הייעוד שלי עכשיו.. ואני אפילו הולכת להיות שותפה בעסק שאני עובדת בו עכשיו – אמיליה, מאמנת חיים

דרור הודיה, חיילת

אני יכולה לעשות הכל בלי להיות מושפעת בכלל ממה אנשים חושבים, ובלי לפחד להשקיע כסף וזמן. הסמינר הזה חודר לכל תא בגוף ומזכיר לו כמה כוחות יש בו וזה העיף לי כל פחד שאי פעם עבר לי בראש. מי שאכפת לו מהחיים שלו חייב את זה לעצמו!!! סמינרים אחרים לא משתווים לזה בכלל בעוצמה. לפני הסמינר הדחקתי את העתיד שלי, ולא הייתי בטוחה בחלק מהבחירות שלי, עכשיו יש לי תשוקה לטרוף הכל ולהגשים את כל החלומות שלי!! ונעלם לי לחלוטין הפחד – דרור הודיה

אור, יזם וסטארטאפיסט

בזכות הסמינר הצלחתי להעלים את פחד הגבהים שלי ויום לאחר הסמינר אפילו לקחתי את חברה שלי לכדור פורח" 

שירה, מתנדבת בשירות לאומי

"אני מרגישה ממש חופשייה. ביני ובין אבא שלי הייתה שנאה. היום אנחנו בבית קפה כל שבוע מדברים על הכל. אני עפה על האימונים שלי וסוף סוף מסוגלת להתמיד. וכל מי שעיקב אותי בחיים שלי, הוצאתי" - שירה

אלעד, חייל משוחרר

"כבר הייתי בסמינרים ואצל מאמנים בעבר, לכן הייתי מאוד סקפטי אבל את התחושות, הכוחות והיכולות שקיבלתי מהסמינר אי אפשר להסביר במילים. כל מה שעיקב אותי בחיים, פשוט נעלם כאילו לא היה וזה מדהים איך זה מרגיש לחיות ללא מעצורים ולשים את מה קרה בעבר, בדיוק שם, בעבר. הפרידה, מה לא הספקתי לעשות, מה היה עד עכשיו - הכל מאחוריי ואני מתרכז בעתיד עכשיו."

נועם, זמר

"לפני הסמינר אבא שלי ואני היינו כמו זרים. היום אני מספר לו הכל. ההכנסה שלי אחרי הסמינר קפצה מ5,000 ל9,000₪ ויש לי פי 4 יותר תלמידי מוסיקה" - נועם

יעדן, מאמן NLP

"לפני שפגשתי את חיים לא הצלחתי להתקדם. הסמינר של חיים הצליח סוף סוף להוציא אותי מאיזור הנוחות שלי. בזכות השיטות של חיים, חזרתי לקשר עם אבא שלי ועם אח שלי אחרי שנים של נתק ואיחדתי את כל המשפחה ביחד" – עדן, מאמן NLP, אשדוד

רביד, מטפלת

הצלחתי לשבור את תקרת הזכוכית שהייתה קיימת רק בראש שלי, שיניתי את מקום העבודה שלי, אני מפתחת סדנה משלי, התחלתי עבודה עם יועץ תזונה ועוד הפתעות - רביד

ניב, מתווך נדל"ן

אחרי שנים שהיה לי חשוב להראות לאחרים שאני חזק, קשוח ושאני "תמיד בסדר", היום אני פשוט משוחרר וחופשי וזה תחושה שאי אפשר לקנות בכסף. היה חשוב לי לשדר רצינות ושאני מישהו שאני לא, והיום זה מאחוריי. אני משוחרר פשוט בכל מקום שאני הולך אליו ועם כל אחד. זה כל כך כיף לחיות בלי לחשוב מה אחרים חושבים עליך או מה אחרים יגידו עליך - ניב

שחר, בניית אתרים

"לפני הסמינר עבדתי בעבודה שלא הובילה אותי לשום מקום וגרמה לי רק סבל עם סביבה שמושכת אותי למטה. סבלתי מגיל 13 מ-ocd שהפריעה לי לאורך שנים. הייתי מפחד לגשת לאנשים. אחרי הסמינר התפטרתי מהעבודה הקודמת שלי והתחלתי לעבוד עם חברת אתרים ופרסום בשיתוף פעולה בתור פרילנסר לבניית אתרים. לקחתי סיכון והשקעתי בסטרטאפ והסטרטאפ הולך להניב הכנסה פאסיבית בעוד כמה חודשים. נכנסתי לשיווק שותפים. אני מתחיל עם יותר בחורות מיום ליום. קיבלתי שליטה מלאה על מה שאני עושה בחיים שלי. אני הולך קדימה בכל הכוח גם אם אני מפחד והמטרה הכי חשובה שהשגתי, הצלחתי לשבור את ה ocd לחלוטין. הדבר שהיתה לו שליטה מלאה על החיים שלי בכל השנים האלה, כבר לא קיים ולא מאיים יותר!" - שחר

בראל, מלהק טלוויזיה

"במשך 20 היה לי פחד גבהים. הייתי נכנס למעלית ומחזיק חזק במעקה מרוב פחד. שבוע לאחר מגנט של הצלחה, לקחתי שיעור טיס בראשון לציון והטסתי מטוס. בנוסף, קיבלתי הצעת עבודה בערוץ קשת ורשת, והביטחון שלי עם אנשים עלה לשמיים" – בראל

דור ניניו, סטנדאפיסט

"לפני שהגעתי לסמינר הזה, החוסר החלטיות שלי והפחד שלי מכישלון הרסו לי המון בחיים שלי. לא משנה כמה קורסים עשיתי ובכמה סדנאות השתתפתי, לא הצלחתי לפתור את זה.
עד שהגעתי ל'מגנט של הצלחה'. 

אפילו כשרציתי להצטרף למגנט של הצלחה רציתי לדחות את זה ואז נפל לי האסימון, שמה שעוצר אותי מלהירשם לסמינר הזה, זה בדיוק מה שעוצר אותי בחיים שלי. הסמינר הזה שינה לי את החיים שלי, גרם לי להגשים את החלום שלי ונתן לי סוף סוף אפשרות להיות חופשי בעור של עצמי" – דור.

הבטחה משולשת כזו ב-ו-מ-ב-ס-ט-י-ת
לא תקרא כל יום

כמו בכל קורס ותוכנית של חיים, גם כאן אתה מוגן בתעודת אחריות 0% סיכון ו100% אחריות שנותנת לך להירשם בראש שקט לסמינר. 

והמשמעות שלה היא... שאם אתה לא מגיע לסמינר ואומר לעצמך "וואו, איזו החלטה מדהימה עשיתי. זה היה שווה כל רגע מהזמן שלי" ובמילים אחרות, אם אתה לא מרוצה מההחלטה שקיבלת, אתה תוכל לבוא לאחד מאנשי הצוות בסמינר עד השעה 14:00 ולבקש החזר כספי מלא, ואף אחד לא ישאל אותך שום שאלה. 

המטרה שלנו היא להגיע ל100% לקוחות מרוצים, ולא סתם השביעות רצון של הסמינר מגנט של הצלחה עומדת על 96%. (הנתון הזה מגיע מסטטיסטיקות טלפוניות וסקרים אינטרנטיים שנשלחו לקבוצות מסוימות 3-6 שבועות לאחר שהשתתפו בסמינר).

יותר מזה, אם סיימת את היום הראשון של הסמינר, ואתה עדיין מרגיש שזו לא הייתה ההחלטה הכי טובה שעשית לאישיות שלך, לעתיד שלך, למערכות היחסים ולביטחון העצמי שלך...

ואתה תראה לצוות שלי שעשית את לפחות 3 תרגילי כתיבה שאני נותן לך לעשות במהלך הסמינר (ועשית אותם באופן מלא לפי ההנחיות שלי), אתה תקבל החזר מלא על הסמינר גם אם סיימת את כל היום הראשון ואתה לא מרוצה ואנחנו ניפרד כידידים.

יותר מזה, לא משנה מה, אתה עדיין תקבל ממני את חבילת הבונוסים בעמוד הזה ואתה עדיין תוכל להשאיר אותם גם אם דרכינו ייפרדו לאחר הסמינר. כן, אתה עדיין תוכל להשאיר אצלך את הבונוסים של הסמינר.

למה אני עושה דבר כזה משוגע?

כי לאחר כמעט 50 גרסאות וקבוצות של הסמינר הזה, אנחנו יודעים כמה המשתתפים פשוט מרוצים בטירוף, שמחים בלי סוף וממליצים על הסמינר הזה אפילו לחברים ומשפחה.

אז אין לך מה להפסיד.
אשכרה 0% סיכון.

אז אל תחכה.. אל תחשוב.. פשוט תלחץ על הכפתור האדום ותזמין מקום עכשיו:

"חד משמעית הפתרון הכי מהיר שניסית ותנסה לביטחון העצמי שלך" הם אומרים... קרא מה מהנדסים, סטודנטים, מאבטחים, במאים, טבחים, יזמים, משוחררים טריים, מלצרים, מאמני כושר, מאמני NLP אומרים על החוויה שלהם:
"חד משמעית הפתרון הכי מהיר שניסית
ותנסה לביטחון העצמי שלך!" - איתי
"שום סדנה שעשיתי אפילו לא מתקרבת לתוצאות שקיבלתי אחרי הסמינר הזה. ואני מאוד סקפטי בדרך כלל ואני שמח ששמתי את הסקפטיות בצד ובאתי לשמוע" - שלומי
"היה שווה להגיע לסמינר אפילו רק בשביל אחד התרגילים שעשינו
אחרי אחת ההפסקות. הרגשתי כאילו סחבתי איתי תיק מלא באבנים כל החיים שלי ואחרי התרגיל הזה העפתי אותו לכל הרוחות" - אמיל
"חוויה עוצמתית בהחלט" - מדחת
"בעבר הייתי מתחיל משהו, ועוצר אחרי כמה ימים.
חשבתי שזה חייב להיות ככה, עד החוויה הזו
שנתנה לי חופש מכל מה שעצר אותי עד עכשיו"  - שנאור
"עברה שעה, לא קרה לי כלום. עברו שעתיים ושלוש וכלום. ואז כמו שחיים אמר לנו 'כמעט עפתי מהכיסא'. לא אסימון נפל, קזינו שלם שגרם לי לחזור לחיים שלי ולהשיג בחודש אחד מה שלא הספקתי בשנה שלמה" - אלירן
"מבחינתי ההשקעה שלי בסמינר חזרה אחרי 3 חודשים שפתחתי עסק עם הכנסה של פי 5 מהעבודה הקודמת. מאוד מרוצה"
"לא כמו שום דבר שניסיתי לפני כן" - נועם
"חד משמעית הפתרון הכי מהיר שניסית
ותנסה לביטחון העצמי שלך!" - איתי
"באתי סקפטי כי זה היה נראה לי יותר מדי טוב כדי להיות אמיתי. אחד מהנציגים של חיים אמר לי לקחת צ'אנס כי אני לא אדע אם לא אנסה. אני חייב להגיד שמעולם לא קלטתי כל כך הרבה על עצמי ביום אחד כמו שהיה לי בסמינר הזה. ואני שמח מאוד שלקחתי צ'אנס. תודה ליאן שדיבר איתי בטלפון ועזר לי - משה
"באתי סקפטי כי זה היה נראה לי יותר מדי טוב כדי להיות אמיתי. אחד מהנציגים של חיים אמר לי לקחת צ'אנס כי אני לא אדע אם לא אנסה. אני חייב להגיד שמעולם לא קלטתי כל כך הרבה על עצמי ביום אחד כמו שהיה לי בסמינר הזה. ואני שמח מאוד שלקחתי צ'אנס - רונן
"אני כל כך שמחה שנרשמתי לסמינר הזה
בהזדמנות הראשונה שהייתה לי" - ענבל
"עזבתי זוגיות של 6 שנים וקיבלתי חופש 
להיות אני האמיתי שלי ולפרוץ דרך בקריירה שלי
כמו שתמיד רציתי - ארקאן
"40 שנה שהיה חסר לי את הדבר ה1 הזה
והיום אני סוף סוף מגשים את החלום שלי להיות עצמאי" - יוסי
"לפני שהגעתי לסמינר הזה, החוסר החלטיות שלי והפחד שלי מכישלון הרסו לי המון בחיים שלי. לא משנה כמה קורסים עשיתי ובכמה סדנאות השתתפתי, לא הצלחתי לפתור את זה.  עד שהגעתי ל'מגנט של הצלחה'. אפילו כשרציתי להצטרף למגנט של הצלחה רציתי לדחות את זה ואז נפל לי האסימון, שמה שעוצר אותי מלהירשם לסמינר הזה, זה בדיוק מה שעוצר אותי בחיים שלי. הסמינר הזה שינה לי את החיים שלי, גרם לי להגשים את החלום שלי ונתן לי סוף סוף אפשרות להיות חופשי בעור של עצמי" – דור
"מצאתי את האישה של חיי
והכיוון חיים שלי נעול וסגור, סוף סוף" - דויד
"באתי עם סקפטיות. יצאתי עם יכולות וחוויה
שאי אפשר לתאר ולהסביר במילים" - אלעד
"אני בן אדם אחר לחלוטין ואני לא האמנתי
שהסמינר הזה יעשה כזה הבדל בחיים שלי בכזה מהירות. לא כמו שום דבר אחר שניסיתי לפני .. אפילו לא קרוב" - מולי
גלה מה משתתפים מרוצים אומרים על חיים כהן סבן ועל שיטת ההצלחה המדהימה הזו
"פשע לא ללמוד מחיים כהן" - עידן וולר - קופירייטר מס' 1 בישראל
"חיים כהן הוא אחד היועצים הטובים בישראל" - ד"ר יניב זייד
"אחד הדברים הכי טובים שעשיתי לביטחון העצמי שלי, חופש ההבעה שלי והקשר עם המשפחה שלי" - אילון בן וליד - משווק דיגיטלי
"הנשק הסודי של המומחים בארץ" - ג'ניה רומסקי, מנכ"ל בריאותלי בע"מ
"המחשבות שלי לא שולטות בי יותר" - דוד (משתתף של הסמינר מגנט של הצלחה)
"מדיבורים עברתי סוף סוף למעשים" - ליאורה (משתתפת של הסמינר מגנט של הצלחה)
"ברור לי מאוד מהו הכיוון שלי מעכשיו והלאה" - נמרוד (משתתף של הסמינר מגנט של הצלחה)
"קיבלתי שליטה מלאה על עצמי" - עומר (משתתף של הסמינר מגנט של הצלחה)
"חוויה נפלאה, הסמינר עזר לי להתחבר לעצמי, לדעת מה אני באמת אוהבת ומהו הכיוון שלי ועכשיו יש לי גם עסק חדש משלי" - יסמין (משתתפת של הסמינר מגנט של הצלחה)
"בזכות בסמינר פתחתי מספר עסקים בתחומים שונים, הספקתי לטוס לחו"ל מספר פעמים וסוף סוף הבנתי מה אני רוצה מהחיים שלי" - אלעד (משתתף של הסמינר מגנט של הצלחה)
בהצלחה אלוף,
חיים כהן סבן
בעיקרון, כתבתי את כל הפרטים בדף למעלה. אבל אני מודע לכך שלפעמים יש שאלות  נוספות, אז אם יש לך שאלות נוספות לפני שתירשם, כתוב אותן כאן למטה או שלח לנו אותן במייל: support@findthebosswithin.co.il 

תנאי הרשמה
אין האתר / חיים כהן סבן מתחייב לתוצאות ספציפיות, היות והתוצאות יהיו שונות ממשתתף/ת אחד לאחר. אין לפרש את העדויות / התוצאות המצוינות בעמוד זה או בעמודים אחרים באינטרנט אודות משתתפים קודמים של הסמינר 'מגנט של הצלחה' כהבטחות ו/או כתוצאות ודאיות. כל משתתף חווה תוצאות אחרות בקצב שונה אחד מהשני ואין חיים כהן סבן מתחייב לשינוי ספציפי כזה או אחר אצל המשתתפים בסמינר מגנט של הצלחה.
בהרשמתך לסמינר 'מגנט של הצלחה' הינך אחראי לרווחתך ולבריאותך בכל זמן במהלך הסמינר. אם יש לך ספק לגבי יכולתך להשתתף בסמינר זה, אנחנו מבקשים שתברר את זה עם הרופא שלך לפני מועד הסמינר. בהשתתפותך בסמינר אתה מודע לכך שחיים כהן סבן והצוות שלו אינם מטפלים רפואיים, פסיכולוגיים, פסיכיאטרים ו/או בעלי תעודת מטפל. אתה הוא האחראי הבלעדי על הפעולות שתחליט לקחת ו/או לעשות בעקבות השתתפותך בסמינר 'מגנט של הצלחה'.


 100% אחריות

הרשמה מאובטחת ב100%

Powered By ClickFunnels.com